AktüelMüzikYaşamUniversity of Nicosia’dan Kıbrıs Postası’nın Yayınına İlişkin Yalanlama ve Kınama

University of Nicosia Kıbrıs Postası’nın önceki günkü yayınına dair kınama ve yalanlama açıklası yayındı. Açıklamayı tam metin olarak yayınlıyoruz. “İnternette yayımlanan Kıbrıs Postası gazetesinin 5 Şubat 2019 tarihinde kurumumuzu karalamak için yaptığı haberi University of Nicosia olarak şiddetle kınıyoruz. Şunu açıkça belirtmek isteriz ki söz konusu yayın, kurumumuzun en başından beri temsil ettiği etik ve akademik değerleri hedef almakta ve uygulamalarımızla bağdaşmayan yalan ve kışkırtıcı unsurlar içermektedir. Kamuoyunun bilgisine getirmek istediğimiz hususlar şunlardır: 1) Dr....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 8, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

University of Nicosia Kıbrıs Postası’nın önceki günkü yayınına dair kınama ve yalanlama açıklası yayındı.

Açıklamayı tam metin olarak yayınlıyoruz.

“İnternette yayımlanan Kıbrıs Postası gazetesinin 5 Şubat 2019 tarihinde kurumumuzu karalamak için yaptığı haberi University of Nicosia olarak şiddetle kınıyoruz.

Şunu açıkça belirtmek isteriz ki söz konusu yayın, kurumumuzun en başından beri temsil ettiği etik ve akademik değerleri hedef almakta ve uygulamalarımızla bağdaşmayan yalan ve kışkırtıcı unsurlar içermektedir.

Kamuoyunun bilgisine getirmek istediğimiz hususlar şunlardır:

1) Dr. Aslıhan Yılmaz adında herhangi bir şahıs hiçbir zaman University of Nicosia çalışmamıştır.
2) Haberle birlikte yayımlanan ve üniversitenin amblemini taşıyan sözde sınav kâğıdının Lefkoşa Üniversitesi’yle hiçbir ilgisi yoktur.
University of Nicosia – Kıbrıslı Rum ve Kıbrıslı Türk ya da Kıbrıslı olmayan – tüm öğrencileri ve mezunlarıyla gurur duymaktadır. Ayrıca öğrencilerin; cinsiyet, ırk, uyruk, etnik köken ve dinlerinden kaynaklanan farklılık ve özgüllüklerine saygı duymakta, hiçbir ayrım yapmaksızın onları eşit kabul etmektedir.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık