AktüelKıbrıs SorunuTemasKapalı Maraş konusunda görüş alış-verişi yapıldı

KTMMOB Başkanı Seran Aysal, Kıbrıs Cumhuriyeti Yeniden Yapılandırma ve İskan Konseyi Başkanı Nikos Mesaritis ve Konsey üyesi Themos Dimitriou ile görüştü. Toplantıya KTMMOB Yüksek Onur Kurulu Başkan, üyeleri ve önceki KTMMOB Başkanı Bektaş Göze de katıldı. KTMMOB’nin daveti üzerine ve Başkan Seran Aysal’ın başkanlığında gerçekleşen görüşmede Kapalı Maraş bölgesinin durumunun tespiti ve restorasyonu için KTMMOB ile Yeniden yapılanma ve İskan Konseyinin birlikte çalışması üzerinde ortak görüşe varıldı. KTMMOB adına ortak çalışmalar KTMMOB Yüksek Onur Kurulu...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 30, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

KTMMOB Başkanı Seran Aysal, Kıbrıs Cumhuriyeti Yeniden Yapılandırma ve İskan Konseyi Başkanı Nikos Mesaritis ve Konsey üyesi Themos Dimitriou ile görüştü. Toplantıya KTMMOB Yüksek Onur Kurulu Başkan, üyeleri ve önceki KTMMOB Başkanı Bektaş Göze de katıldı.

KTMMOB’nin daveti üzerine ve Başkan Seran Aysal’ın başkanlığında gerçekleşen görüşmede Kapalı Maraş bölgesinin durumunun tespiti ve restorasyonu için KTMMOB ile Yeniden yapılanma ve İskan Konseyinin birlikte çalışması üzerinde ortak görüşe varıldı.

KTMMOB adına ortak çalışmalar KTMMOB Yüksek Onur Kurulu Başkanı Uğur Ulaş Dağlı başkanlığındaki bir komite tarafından yürütülecek. Komite Seyit Yorgancıoğlu, Sümer Kaya, Buket Asilsoy, Bora Tüccaroğlu, Aydın Öztemel ve Hasan Demirel’den oluşuyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık