AktüelPolitikaHarmancı davet edildiği etkinliğe giremedi!

Hala Sultan Cami’nde düzenlenen ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın da katıldığı iftar programına Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı alınmadı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 18, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Dün akşam Haspolat’ta bulunan Hala Sultan Camii’nde düzenlenen iftar programına, LTB Başkanı Mehmet Harmancı resmen davet edilmesine rağmen, kapıdan geri çevrildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Harmancı, programa resmen davet edilmelerine rağmen, protokol kapısında bulunan bir polis memurunun kendilerini içeri almadığını belirtti.

Açıklama şöyle:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft