AktüelEkonomiEkonomi PolitikManşetErhürman: “Amaç vatandaşın alım gücünü korumak”

Başbakan Tufan Erhürman ile Merkez Bankası Başkanı Rifat Günay basın toplantısı düzenledi. Erhürman, 15 günlük bir çalışmanın arından bugün Bakanlar Kurulu toplantısında çalışmaya son halini vereceklerini açıkladı. Amaçlarının vatandaşın alım gücünü korumak ve piyasanın daralmasını önlemeye yönelik adımlar atmak olduğunu ifade eden Erhürman, 10-15 farklı kalemde kararlar alacaklarını ve hayata geçireceklerini söyledi. Erhürman ayrıca Bakanlar Kurulu kararlarının Kanun Hükmünde Kararnameler ile hayata geçeceğini de açıkladı. Bugünkü Bakanlar Kurulu toplantısının bir diğer başlığının da Meclis’in olağanüstü...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 13, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Başbakan Tufan Erhürman ile Merkez Bankası Başkanı Rifat Günay basın toplantısı düzenledi.
Erhürman, 15 günlük bir çalışmanın arından bugün Bakanlar Kurulu toplantısında çalışmaya son halini vereceklerini açıkladı.
Amaçlarının vatandaşın alım gücünü korumak ve piyasanın daralmasını önlemeye yönelik adımlar atmak olduğunu ifade eden Erhürman, 10-15 farklı kalemde kararlar alacaklarını ve hayata geçireceklerini söyledi.

Erhürman ayrıca Bakanlar Kurulu kararlarının Kanun Hükmünde Kararnameler ile hayata geçeceğini de açıkladı.

Bugünkü Bakanlar Kurulu toplantısının bir diğer başlığının da Meclis’in olağanüstü toplanması olduğunu açıklayan Erhürman, kararların Çarşamba veya Perşembe günü açıklanacağını ifade etti.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık