AktüelAnalizGazeddablogİsmini vermek istemeyen izleyiciYorumŞansımızı bir de böyle deneyelim: Hükümet ve ortaklarına!

16.01.2019  KAKATECE HÜKÜMET VE ORTAKLARINA;  Bizler bu cennet (!) adanın kuzeyinde yaşayanlar; sizler adayı orta yerinden ikiye ayırıp sınır çekildiğiniz günden beri sizleri nasıl başımızdan atacağımızın ve sınırları kaldıracağımızın planlarını yapıyoruz.  Kakatece’nin ne sağcı ne solcu mammacıoğlu mammacı olan siz hükümdarların elinde mundar olduğu, bitkisel hayata girdiği ve artık kemirilecek bir köşesinin dahi kalmadığı malumdur.  Bu konuda halk olarak sizlerin tası tarağı bırakıp topyekûn ülkeyi terk etmeniz halinde sınırları kaldırıp adayı gerçekten bir cennete çevireceğimiz...
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

16.01.2019 

KAKATECE HÜKÜMET VE ORTAKLARINA; 

Bizler bu cennet (!) adanın kuzeyinde yaşayanlar; sizler adayı orta yerinden ikiye ayırıp sınır çekildiğiniz günden beri sizleri nasıl başımızdan atacağımızın ve sınırları kaldıracağımızın planlarını yapıyoruz. 

Kakatece’nin ne sağcı ne solcu mammacıoğlu mammacı olan siz hükümdarların elinde mundar olduğu, bitkisel hayata girdiği ve artık kemirilecek bir köşesinin dahi kalmadığı malumdur. 

Bu konuda halk olarak sizlerin tası tarağı bırakıp topyekûn ülkeyi terk etmeniz halinde sınırları kaldırıp adayı gerçekten bir cennete çevireceğimiz ve sonsuz barış içinde yaşayacağımızın garantisini vermekteyiz. 

Bu konuda Kıbrıs Halkının geleceğini tehlikeye atmayacak şekilde;  makamlarınızı, düşüncelerinizi yahut da yukarıda da belirttiğimiz gibi tası tarağı bırakıp topyekûn adayı terk etmenizi talep ediyoruz. 

Gereğinin yapılmasını saygılarımızla arz ederiz.

İmza 

KAKATECE HALKI 

İsmini vermek istemeyen izleyici

İsmini vermek istemeyen izleyici

İsmini vermek istemeyen izleyicimiz S.P, 1988'de Lefkoşa, Ortaköy Dr. Burhan Nalbantaoğlu Devlet Hastanesi'nde dünyaya geldi. 5 çocuklu bir ailenin orta parmağıdır. İlkokulu Atatürk İlkokulu, ortaokulu Demokrasi Ortaokulu, Liseyi Lefkoşa Türk Lisesi, üniversiteyi Yakın Doğu Üniversitesi'nde (lisans ve yüksek lisans, dikkatinizi çekerim) okudu. Kendisi her Kıbrıs Türk vatandaşı gibi, birçok sıfata sahip olup hangisini kullanacağını bilmemekte... Oyuncu, profesyonel dramatik yazar, amatör edebi yazar, dramaturg, yönetmen, öğretmen, akademisyen, masalcı, şair, dernek yöneticisi. Ve tüm bunlara rağmen dünya onun etrafında dönememekte...

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..