AktüelÖzel HaberPolitikaÖzkıraç: “Filtre gündemimizde”

El-Sen Başkanı Kübilay Özkıraç, gazeddakıbrıs'a Teknecik santraline filtre takılmasının gündemlerinde olduğunu açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 9, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

El-Sen Başkanı Kübilay Özkıraç, gazeddakıbrıs’a Teknecik santraline filtre takılmasının gündemlerinde olduğunu açıkladı.

Hükümet ile El-Sen arasında imzalanan taslak metinde filtre ile ilgili herhangi bir maddenin bulunmaması filtreden vazgeçildi mi sorusunu gündeme getirmişti.

Özkıraç gazeddakıbrıs’a yaptığı açıklamada, konunun gündemde olduğunu ve Kıbrıslı bir iş insanının bu yönde çalışmaları olduğunu kaydetti.

Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili bir açıklama da yapacaklarını belirten Özkıraç, sadece Teknecik santraline değil, Kalecik’e de filtre takılması gerektiğini söyledi.

İlgili haberler:

Teknecik Santrali’nin filtresi unutuldu mu?
Yıl 2014, Özersay: Bizi öldüren santral bacalarına filtre takmaktan aciz olanlar

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık