AktüelGazeddapodÖğrenci Dosyası – Muhasebe Özel

Öğrenci Dosyası’nın bu haftaki konuğu Ahmet Bıyıkoğlu. Ahmet ile Muhasebe bölümünü, yüksek lisans tercihlerini ve iş hayatını konuştuk.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 14, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Öğrenci Dosyası’nın bu haftaki konuğu Ahmet Bıyıkoğlu. Ahmet ile Muhasebe bölümünü, yüksek lisans tercihlerini ve iş hayatını konuştuk. Ahmet 2014 yılında Hull Üniversitesinden mezun oldu. Amsterdam’da yüksek lisansını tamamladıktan sonra Chartered Accountant olma yolunda adımlar attı.

Bu haftaki programımızda program sunucularımızdan Utku Utkan da muhasebe, mülakat ve Chartered Accouting sınavları ile ilgili kendi tecrübelerinden bahsetti. Genel olarak, Ahmet ve Utku ile Chartered Accountant olma yolunda yaptıkları hamleleri, iş hayatındaki önemli detayları ve mülakat süreçlerini konuştuk.

Programı dinlemek için:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık