AktüelGazeddapodÖğrenci Dosyası 13 – Karma Çiftler ve Çocuk Okutma Sorunsalı (2)

Öğrenci Dosyası’nın bu haftaki konuğu lisans eğitimine Amerika’da devam eden Şenay Gökçebel’di. Şenay ile 2 program önce Senalp ile başlattığımız, karma evlilikten doğan çocukların eğitim sıkıntılarını konuşmaya devem ettik.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 31, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Öğrenci Dosyası’nın bu haftaki konuğu lisans eğitimine Amerika’da devam eden Şenay Gökçebel’di. Şenay ile 2 program önce Senalp ile başlattığımız, karma evlilikten doğan çocukların eğitim sıkıntılarını konuşmaya devem ettik.

Buna ek olarak Şenay ile Amerika’daki eğitimi, başvuru ve hazırlık sürecini ve eğitimin diğer ülkelerden farkını konuştuk. Programı dinlemeden önce Şenay’ın Tabella.org daki iki yazısını okumanızı tavsiye ederiz.

Karma Çiftler ve Çocuk Okutma Sorunsalı – Şenay Gökçebel

Süregelen Çaba: Karma Çocuk Olmak – Şenay Gökçebel

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık