AktüelGazeddapodÖğrenci Dosyası 8 – Hollanda’da iş imkanı

Öğrenci Dosyası’nın bu haftaki konuğu Sevil Coşkun’du. Sevil ile Hollanda'da yaşam, iş hayatı ve bilgisayar mühendisliğinden bahsettik.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 13, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Öğrenci Dosyası’nın bu haftaki konuğu Sevil Coşkun’du. Sevil ile Hollanda’da yaşam, iş hayatı ve bilgisayar mühendisliğinden bahsettik.

Sevil, lisan eğitimini tamamladıktan sonra 2 yıl bilgisayar mühendisi olarak çalıştı, daha sonra İtalya’da Master’ını tamamlayıp sonra Hollanda’ya yerleşti. Hollanda’daki mühendislik alanlarındaki iş imkanları, toplumsal cinsiyet eşitliği ve Felemenkçe’nin kullanımına kadar birçok konuyu 25 dakikaya sığdırdık.

Programı dinlemek için:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık