koronavirusGazeddaKıbrıs bir aylık gelirinin tamamını kit alınması için bağışladı

Patreon ve bireysel kurum/kişilerin bu ay GazeddaKıbrıs'a yaptığı katkının tamamı Tabipler Birliği tarafından başlatılan kampanyaya bağışlandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 19, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

GazeddaKıbrıs, yurttaşların katkısıyla yaşamını sürdüren bir yayın organıdır. Patreon ve bireysel  kurum/kişilerin bu ay GazeddaKıbrıs’a yaptığı katkının tamamı Tabipler Birliği tarafından başlatılan kampanyaya bağışlandı.

Kıbrıs Türk Tabipler Birliği’nin daha fazla kit ve acil ihtiyaçların alınması için oluşturduğu fona GazeddaKıbrıs da katkıda bulundu. Yurttaşların geliri ile yaşayan GazeddaKıbrıs, elde ettiği bir aylık gelirinin tamamını (2 bin TL) Tabipler Birliği tarafından oluşturulan destek kampanyasına bağışladı.

GazeddaKıbrıs Editoryal Kolektifi tarafından yapılan açıklamada, vatandaşlara maddi katkı yapılması konusunda çağrıda da bulunuldu.

Tabipler Birliği bugün sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, daha fazla sayıda hastanın tespit edilerek tedaviye alınması ve riskli kişilerin korunması ve salgının yayılma hızının kontrol edilebilmesi amacı ile daha fazla test kiti ve acil ihtiyaçların alınabilmesi için destek çağrısında bulunmuştu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık