AktüelGazeddablogkoronavirusMustafa OnurerAcil sorun, virüsün daha çok yayılmasını durdurmak – Mustafa Onurer

Kıbrıs halkı, hatta dünya halkları olarak önümüzdeki ACİL sorunumuz, virüs bulaşmış ve hastalanmış insanlarımızı TEDAVİ ETMEKTİR!
Mustafa Onurer Mustafa OnurerMart 16, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Değerli dostlar,

Şu anda ACİL sorunumuz, covid 19 (koronavirüs) virüsünü kimin “yaptığı” değil,

Şu anda ACİL sorunumuz, covid 19 (koronavirüs) virüsünü ne amaçla “yaptıkları” da değil…

1. Kıbrıs halkı, hatta dünya halkları olarak önümüzdeki ACİL sorunumuz, bu virüsün daha çok YAYILMASINI DURDURMAKTIR!

2. Kıbrıs halkı, hatta dünya halkları olarak önümüzdeki ACİL sorunumuz, virüs bulaşmış ve hastalanmış insanlarımızı TEDAVİ ETMEKTİR!

3. Kıbrıs halkı, hatta dünya halkları olarak önümüzdeki ACİL sorunumuz, virüsün yayılmasını engellemek için ciddi kararlar almayan, aldığı kararları, önlemleri bile denetlemeyen, TEK DERDİ PARA OLAN VE İNSAN YAŞAMINA ÖNEM VERMEYEN YÖNETİCİLERİ TEŞHİR ETMEK ve ONLARI ZORLAMAKTIR!

4. Kıbrıs halkı, hatta dünya halkları olarak önümüzdeki ACİL sorunumuz, virüs nedeniyle okulları kapatan ama, bu çocuklara evde kim bakacak diye bir gaile taşımayan; memurları “idari izin”li sayan yöneticiler, özel sektör çalışanlarının “ödenekli izinli” sayılması konusunda kılını kıpırdatmayan,  yöneticileri TEŞHİR ETMEK ve ONLARI ZORLAMAKTIR!

5. Bu sömürgeci, Ankara’nın işbirlikçisi, burjuva yöneticilere doğru kararları aldırtma, halkımızın mağduriyetlerini minimuma indirecek önlemleri (ekonomik, sosyal ve siyasal) aldırmak için elimizde BİR TEK GÜÇ VARDIR; HALKIMIZIN ÖRGÜTLÜ GÜCÜ!

BU NEDENLE;

#KIBRISSOSYALİSTPARTİSİ’NDEÖRGÜTLENİN!

Mustafa Onurer

Mustafa Onurer

Kıbrıs Sosyalist Partisi Merkez Komite Üyesi

LGBT kitapcık