AktüelGazeddavideo“YDP’nin Yönetim Kurulu suç örgütü gibi”

Damla Dabis'in Havadis Web TV’de sunduğu Gün Başlarken programına katılına YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu Yeniden Doğuş Partisi Yönetim Kurulu'nun suç örgütü gibi olduğunu söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 17, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Damla Dabis’in Havadis Web TV’de sunduğu Gün Başlarken programına katılına YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu Yeniden Doğuş Partisi Yönetim Kurulu’nun suç örgütü gibi olduğunu söyledi.

YDP’nin Yönetim Kurulu için ‘suç örgütü’ benzetmesinde bulunan YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu, “tecavüzden cezaevinde yatmış adam Yönetim Kurulu üyesi, dolandırıcılıktan yatmış adam Yönetim Kurulu üyeliği yapıyor” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık