AktüelGazeddapodSağlam kafa sağlam vücutta bulunur – Dalgalı Denizler

Dalgalı Denizler'de bu bölüm Biyomedikal uzmanlığını tamamlamış, Elektrik Elektronik Mühendisi ve Personal Trainer Şerife Üstüner ile kadınların toplumsal rolünü, güzellik normlarını, sağlığı ve spor konuşuldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 9, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Her bölüm farklı bir konuk ağırlayan Can Kafaoğlu ve Karl T. Maloney Yorgancı, Dalgalı Denizler Podcast’ında hayatı konuşup, farkli perspektifler edinirken kültürümüzün ayrılmaz parçası olan atasözlerini de unutmuyor.

Dalgalı Denizler’de bu bölüm Biyomedikal uzmanlığını tamamlamış, Elektrik Elektronik Mühendisi ve Personal Trainer Şerife Üstüner ile kadınların toplumsal rolünü, güzellik normlarını, sağlığı ve spor konuşuldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık