AktüelGazeddapodAcele işe şeytan karışır – Dalgalı Denizler

Dalgalı Denizler'de bu bölüm "Enişte" karakteri ve komik videoları ile sosyal medya fenomeni olan Aygün Kencer ile videolara başlama hikayesini, başarısını, çekimlerin perde arkasını ve en sevdiği karakteri konuştuk.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 13, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Her bölüm farklı bir konuk ağırlayan Can Kafaoğlu ve Karl T. Maloney Yorgancı, Dalgalı Denizler Podcast’ında hayatı konuşup, farkli perspektifler edinirken kültürümüzün ayrılmaz parçası olan atasözlerini de unutmuyor.

Dalgalı Denizler’de bu bölüm “Enişte” karakteri ve komik videoları ile sosyal medya fenomeni olan Aygün Kencer ile videolara başlama hikayesini, başarısını, çekimlerin perde arkasını ve en sevdiği karakteri konuştuk.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık