AktüelGazeddapodGün Doğmadan Neler Doğar – Dalgalı Denizler

Her bölüm farklı bir konuk ağırlayan Can Kafaoğlu ve Karl T. Maloney Yorgancı, Dalgalı Denizler Podcast'ında hayatı konuşup, farklı perspektifler edinirken kültürümüzün ayrılmaz parçası olan atasözlerini de unutmuyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 1, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Her bölüm farklı bir konuk ağırlayan Can Kafaoğlu ve Karl T. Maloney Yorgancı, Dalgalı Denizler Podcast’ında hayatı konuşup, farklı perspektifler edinirken kültürümüzün ayrılmaz parçası olan atasözlerini de unutmuyor.

Dalgalı Denizler’de bu bölüm Kıbrıs’ın yakın siyasi geçmişini inceleyen ikibin belgesel projesinin yapımcıları Deniz Görgüner ve Erol Arabulucu ile zorluklarla karşılaşınca pes etmemeyi ve uğraştığımız işleri severek yapmayı konuştuk.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık