AktüelEkolojiEkonomi PolitikPolitikaYaşamMağusa’da liselilerin iklim grevi başladı

Mağusa’da liselilerin iklim grevi başladı.. Öğrenciler saat 10:10 itibariyle okullarından çıkarak, Anıt Çembere yürümeye başladı. FOTO GALERİ: Öğrencilerden çağrı: Uyanın evimiz yanıyor   Mağusa Türk Maarif Koleji, Namık Kemal Lisesi, Çanakkale ortaokulu öğrencileri iklim grevine çıktı. Öğrenciler Anıt Çember’inde toplanarak Salamis yolu boyunca yürümeye başladı. Eyleme Her Daim Dostlar da destek veriyor.     Öğrenciler anıt çembere vardılar… Burada kendilerine Herdaim Dostlar Grubu da destek vererek, eyleme katıldı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 12, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Mağusa’da liselilerin iklim grevi başladı..

Öğrenciler saat 10:10 itibariyle okullarından çıkarak, Anıt Çembere yürümeye başladı.

FOTO GALERİ:

Öğrencilerden çağrı: Uyanın evimiz yanıyor

 

Mağusa Türk Maarif Koleji, Namık Kemal Lisesi, Çanakkale ortaokulu öğrencileri iklim grevine çıktı. Öğrenciler Anıt Çember’inde toplanarak Salamis yolu boyunca yürümeye başladı. Eyleme Her Daim Dostlar da destek veriyor.

 

 

Öğrenciler anıt çembere vardılar…

Burada kendilerine Herdaim Dostlar Grubu da destek vererek, eyleme katıldı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft