AktüelEkolojiEkonomi PolitikPolitikaYaşamMağusa’da liselilerin iklim grevi başladı

Mağusa’da liselilerin iklim grevi başladı.. Öğrenciler saat 10:10 itibariyle okullarından çıkarak, Anıt Çembere yürümeye başladı. FOTO GALERİ: Öğrencilerden çağrı: Uyanın evimiz yanıyor   Mağusa Türk Maarif Koleji, Namık Kemal Lisesi, Çanakkale ortaokulu öğrencileri iklim grevine çıktı. Öğrenciler Anıt Çember’inde toplanarak Salamis yolu boyunca yürümeye başladı. Eyleme Her Daim Dostlar da destek veriyor.     Öğrenciler anıt çembere vardılar… Burada kendilerine Herdaim Dostlar Grubu da destek vererek, eyleme katıldı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 12, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa’da liselilerin iklim grevi başladı..

Öğrenciler saat 10:10 itibariyle okullarından çıkarak, Anıt Çembere yürümeye başladı.

FOTO GALERİ:

Öğrencilerden çağrı: Uyanın evimiz yanıyor

 

Mağusa Türk Maarif Koleji, Namık Kemal Lisesi, Çanakkale ortaokulu öğrencileri iklim grevine çıktı. Öğrenciler Anıt Çember’inde toplanarak Salamis yolu boyunca yürümeye başladı. Eyleme Her Daim Dostlar da destek veriyor.

 

 

Öğrenciler anıt çembere vardılar…

Burada kendilerine Herdaim Dostlar Grubu da destek vererek, eyleme katıldı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık