AktüelEkolojiYaşamÖğrencilerden çağrı: Uyanın evimiz yanıyor

Bugün lise ve ortaokul öğrencileri okulu asarak iklim ve gelecek için iklim grevine çıktı. İlkini geçtiğimiz ay gerçekleştiren öğrenciler bu kez daha kalabalık bir eylem düzenledi. Öğrencilerin eylemine katılım 600’ün üzerinde oldu.   Mağusa Türk Maarif Koleji, Namık Kemal Lisesi, Çanakkale ortaokulu öğrencileri iklim grevine çıktı. Öğrenciler Anıt Çember’inde toplanarak Salamis yolu boyunca yürüdü. Eyleme Her Daim Dostlar da destek verdi. Ellerinde tuttukları bannerlerde öğrenciler, “Uyanın evimiz yanıyor”, “Küresel ısınmaya dur de”, “Zehirli gazları atmosfere...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 12, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Bugün lise ve ortaokul öğrencileri okulu asarak iklim ve gelecek için iklim grevine çıktı.
İlkini geçtiğimiz ay gerçekleştiren öğrenciler bu kez daha kalabalık bir eylem düzenledi. Öğrencilerin eylemine katılım 600’ün üzerinde oldu.

 

Mağusa Türk Maarif Koleji, Namık Kemal Lisesi, Çanakkale ortaokulu öğrencileri iklim grevine çıktı. Öğrenciler Anıt Çember’inde toplanarak Salamis yolu boyunca yürüdü. Eyleme Her Daim Dostlar da destek verdi.

Ellerinde tuttukları bannerlerde öğrenciler, “Uyanın evimiz yanıyor”, “Küresel ısınmaya dur de”, “Zehirli gazları atmosfere bırakma”, “Üzgünüm ödevimi yapamam, dünyayı kurtarmakla meşgulüm” gibi mesajlar verdi.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık