koronavirusGazeddaKıbrıs son 24 saatte 35 milyona yakın saldırı aldı

GazeddaKıbrıs, dün yaptığı bir haberin ardından, siber saldırıyla karşı karşıya kaldı. 30 Mayıs saat 23.00'ten itibaren GazeddaKıbrıs'a yaklaşık 35 milyon kez saldırı düzenlendi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 31, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

GazeddaKıbrıs, dün yaptığı bir haberin ardından, siber saldırıyla karşı karşıya kaldı. 30 Mayıs saat 23.00’ten itibaren GazeddaKıbrıs’a yaklaşık 35 milyon kez saldırı düzenlendi.

GazeddaKıbrıs, “Kan döktük” histerisi yine hortladı haberinin ardından dün akşam saatlerinden başlayarak, gün boyunca yoğun bir saldırı altında kaldı.

Dün akşam saat 23.00 sıralarından itibaren başlayan siber saldırı, bugün gün boyunca da devam etti. Son 24 saatte, gazetemize 34 milyon 347 bin defa istek yapıldı. Yapılan saldırı dolayısıyla, GazeddaKıbrıs’a gün boyunca erişim sağlanamadı.

İfade özgürlüğüne yönelik yapılan saldırılar, gazetemizin sabah 04.00’ten itibaren erişilmez hale gelmesine neden oldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft