AktüelEkonomi PolitikPolitikaZaroğlu’nun destekçileri: “Şansınızı zorlamayın Rum uşakları”

YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu’nun dün sebebi olduğu gerginlik ve olayın ardından destekçileri tarafından ziyaret edildi. Ziyaretin fotoğrafını facebooktan paylaşan Salih Kalcin ismindeki kişi “Şansınızı zorlamayın Rum uşakları” ifadelerini kullandı.   İlgili haber Zaroğlu: “Bu kadar mı faşist zihniyetler var bu ülkede?”  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 16, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu’nun dün sebebi olduğu gerginlik ve olayın ardından destekçileri tarafından ziyaret edildi.

Ziyaretin fotoğrafını facebooktan paylaşan Salih Kalcin ismindeki kişi “Şansınızı zorlamayın Rum uşakları” ifadelerini kullandı.

 

İlgili haber

Zaroğlu: “Bu kadar mı faşist zihniyetler var bu ülkede?”

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık