AktüelGazedda'nın GündemiZaroğlu’ndan tehdit: Çatışma çıkabilir

Yeniden Doğuş Partisi Lefkoşa milletvekili Bertan Zaroğlu, Ses Kıbrıs’a verdiği röportajda YDP'nin bazı siyasiler tarafından ötekileştirildiğini ve ayrılıkçı söylemler kullanıldığını belirterek, bunun çatışmalara yol açabileceği söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 28, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Yeniden Doğuş Partisi Lefkoşa milletvekili Bertan Zaroğlu, Ses Kıbrıs’a verdiği röportajda YDP’nin bazı siyasiler tarafından ötekileştirildiğini ve ayrılıkçı söylemler kullanıldığını belirterek, bunun  çatışmalara yol açabileceği söyledi.

Yeniden Doğuş Partisi Milletvekili Bertan Zaroğlu, tehditkar söylemlerine devam ediyor. Yaratılan kutuplaşma ve ayrımcılığın YDP’nin oylarını artırdığını iddia eden Zaroğlu, kutupşamanın çatışmaya gidebileceğini, 80’lerdeki sağcı-solcu çatışmalarının Kıbrıs’ta da cereyan edebileceğini söyledi.

Zaroğlu’nun röportajının tamamını okumak için tıklayın >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık