AktüelGazedda'nın GündemiZahmet olmazsa Kıbrıs’taki dağlarla da ilgilenir misiniz sayın Tatar?

Başbakan Ersin Tatar, bu sabah Sosyal Medya hesabından Türkiye'de bulunan Toros Dağları'nın fotoğrafını paylaştı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 9, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzey yarısı, bir haftadır ülkemizi etkisi alan yağmurlardan dolayı ciddi hasar gördü. Gerek yollar, gerek trafik gerekse dağlık bölgeler aşırı yağışlardan etkilenirken, Başbakan Ersin Tatar yine şaşırtmadı ve Türkiye’nin dağlarını fotoğraf çekerek, ülke gündemine olan ilgisini gösterdi.

Başbakan Ersin Tatar, ciddi bir afetten çıkan Kıbrıs’ın kuzey yarısıyla ilgilenmek yerine, Toros Dağları’nın karlı tepeleriyle uğraşıyor. Bu sabah sosyal medya hesabından yine bir paylaşım yapan Tatar, Girne’den Toros Dağları’nın karlı tepelerinin net gözüktüğünü halkına duyurdu.

Tatar, daha önce de Taşkent’e füze düştüğü 1 Temmuz tarihinde, çiçekler paylaşarak, vatandaşlarının sabahını kutlamıştı.

Sayın Tatar’a çağrımızdır:

Türkiye’nin karlı dağlarını sıcak yatağınızdan seyretmek eğlenceli ve keyif verici olsa da, Kıbrıs’ta dağılan yollar ve dağlarımıza da bakmanızı öneririz. Zira Kıbrıs’taki dağ ve yollar, bakımsızlıktan yıkılıp döküldüğü ve taş ocakları sayesinde neredeyse yok olma noktasına geldiği için o kadar da güzel görünmüyor…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık