AktüelGazedda'nın GündemiYüzlerce asker Mağusa’dan adaya girdi

Pandemi süresince devam eden asker geliş-gidişleri aralıksız bir şekilde sürüyor. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne bağlı yüzlerce asker, Mağusa Limanı'ndan adaya giriş yaptı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 25, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Pandemi süresince devam eden asker geliş-gidişleri aralıksız bir şekilde sürüyor. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı yüzlerce asker, Mağusa Limanı’ndan adaya giriş yaptı.

TSK uhdesinde görev yapmak için adaya gelen askerlerin “karantina kurallarına” uymaksızın adaya alındığı dün sosyal medyada iddia edilirken, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı, Kıbrıs’ın kuzeyine sevk edilen personel ve erlerin kktc ilgili makamları ile belirlenen protokol dahilinde adaya geldiklerini duyurdu. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık