AktüelMüzakerelerYunanistan Dışişleri Bakanı Kotzias: Kıbrıs Sorunu İyi Bir Yolda

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias Kıbrıs sorununun çözümünün iyi bir yolda bulunduğunu söyledi. AB Dışişleri Bakanları Konseyi toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, Kıbrıs konusunun iyi bir yolda bulunduğunu ve böyle devam etmesi için çaba harcanması gerektiği değerlendirmesinde bulunarak kimsenin kâhin olmadığını söyledi. KHA’nın haberine göre Nikos Kotzias, Anastasiadis tarafından kendisine verilen bilgilere göre, Kıbrıs sorununun çözümü konusundaki gelişmelerin iyi bir yolda ilerlediği değerlendirmesinde bulundu. Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, çarşamba günü yapacağı Atina...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 14, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias Kıbrıs sorununun çözümünün iyi bir yolda bulunduğunu söyledi.

AB Dışişleri Bakanları Konseyi toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, Kıbrıs konusunun iyi bir yolda bulunduğunu ve böyle devam etmesi için çaba harcanması gerektiği değerlendirmesinde bulunarak kimsenin kâhin olmadığını söyledi.

KHA’nın haberine göre Nikos Kotzias, Anastasiadis tarafından kendisine verilen bilgilere göre, Kıbrıs sorununun çözümü konusundaki gelişmelerin iyi bir yolda ilerlediği değerlendirmesinde bulundu.

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, çarşamba günü yapacağı Atina ziyaretinde İsviçre görüşmeleri ve çözüm çabaları konusunda Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, Başbakan Aleksis Tsipras, Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias ve Yeni Demokrasi Partisi Başkanı Kiriyakos Mitsodakis ile yüz yüze görüşmeler yapacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık