AktüelPolitikaYüksel Çelebi: “Barışın ne kadar önemli olduğunu gördük”

Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi bölgede füzeye dair başka parçalar da olabileceğini ifade ederek bölge halkını dikkatli olması yönünde uyardı. BRT’ye konuşan Çelebi, bölgede ciddi bir telaşın yaşandığını kaydetti. Çelebi, “Ülkede ve bölgede süren gergin durum artık son bulsun. Bu olayda barışın ne kadar önemli olduğunu gördük” dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 1, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi bölgede füzeye dair başka parçalar da olabileceğini ifade ederek bölge halkını dikkatli olması yönünde uyardı.

BRT’ye konuşan Çelebi, bölgede ciddi bir telaşın yaşandığını kaydetti.

Çelebi, “Ülkede ve bölgede süren gergin durum artık son bulsun. Bu olayda barışın ne kadar önemli olduğunu gördük” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık