AktüelEkonomi PolitikİnsanPolitikaYaşamYoksulluğun cinsiyeti konuşulacak

FEMA’nın her yıl düzenlediği Sister Speak To Me etkinliğinin beşincisi 7 Mart tarihinde Naci Talat Vakfı’nda gerçekleştirilecek. Yoksunluğun Cinsiyeti başlıklı etkinliğe konuşmacı olarak AKEL eski milletvekili, Lefkoşa Belediyesi eski başkanı ve Dialogos yayın grubu koordinatörü Eleni Mavrou katılacak. Etkinlik 7 Mart saat 19:00’da Naci Talat Vakfı’nda gerçekleşecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 27, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

FEMA’nın her yıl düzenlediği Sister Speak To Me etkinliğinin beşincisi 7 Mart tarihinde Naci Talat Vakfı’nda gerçekleştirilecek.

Yoksunluğun Cinsiyeti başlıklı etkinliğe konuşmacı olarak AKEL eski milletvekili, Lefkoşa Belediyesi eski başkanı ve Dialogos yayın grubu koordinatörü Eleni Mavrou katılacak.

Etkinlik 7 Mart saat 19:00’da Naci Talat Vakfı’nda gerçekleşecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık