AktüelEkolojiYaşamYine mi cezasız kalacak?

Yenierenköy’de iki av köpeğinin asılarak öldürüldüğünü gösteren fotoğraflar sosyal medyada infial yarattı. Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği yaptığı açıklamada hayvanlara uygulanan şiddetin artık cezasız kalmaması gerektiğini kaydederek, uygulanmayan Hayvan Refah Yasası’nın uygulanması çağrısında bulundu. Her geçen gün hayvanlara yönelik insan şiddeti artarken, işlenen şiddet ve suç içerikli eylemler cezasız kalmakta.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 14, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yenierenköy’de iki av köpeğinin asılarak öldürüldüğünü gösteren fotoğraflar sosyal medyada infial yarattı.

Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği yaptığı açıklamada hayvanlara uygulanan şiddetin artık cezasız kalmaması gerektiğini kaydederek, uygulanmayan Hayvan Refah Yasası’nın uygulanması çağrısında bulundu.

Her geçen gün hayvanlara yönelik insan şiddeti artarken, işlenen şiddet ve suç içerikli eylemler cezasız kalmakta.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık