AktüelManşetYaşamYorumYine iş kazası: Devlete ait inşaat bile güvenli değil

Haspolat’ta yapımı devam eden yeni cezaevinin giriş kapısı üzerinden, yaklaşık dört buçuk metre yükseklikten düşen 43 yaşındaki Abdülkerim Parlak yaralandı. Haspolat bölgesinde yapımı devam eden yeni cezaevi inşaatının giriş kapısı üzerinde çelik kaplama işi yapan 43 yaşındaki Abdulkerim Parlak dün öğle saatlerinde dengesini kaybederek 4,5 metre yükseklikten düşerek yaralandı. Abdülkerim Parlak’ıın kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavisi sürüyor. Fotoğraf: Yenidüzen Gazetesi
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 18, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Haspolat’ta yapımı devam eden yeni cezaevinin giriş kapısı üzerinden, yaklaşık dört buçuk metre yükseklikten düşen 43 yaşındaki Abdülkerim Parlak yaralandı.

Haspolat bölgesinde yapımı devam eden yeni cezaevi inşaatının giriş kapısı üzerinde çelik kaplama işi yapan 43 yaşındaki Abdulkerim Parlak dün öğle saatlerinde dengesini kaybederek 4,5 metre yükseklikten düşerek yaralandı.

Abdülkerim Parlak’ıın kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavisi sürüyor.

Fotoğraf: Yenidüzen Gazetesi

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©