koronavirusYeşilırmak Barikatı bu sabah geçişlere açıldı

Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı’ndan elde edilen bilgiye göre, Yeşilırmak Barikatı'ndan bu sabahtan itibaren geçişler başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 26, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı’ndan elde edilen bilgiye göre, Yeşilırmak Barikatı’ndan bu sabahtan itibaren geçişler başladı.

Tüm kktc vatandaşları ve Kıbrıs Cumhuriyeti vatandaşları son 72 saat içinde yapılan ve sonucu negatif olan PCR testlerini belgeleyerek karşılıklı geçiş yapabiliyor.

Pandemi sürecinde kapanan barikatlardan Lokmacı, Beyarmudu, Akyar, Bostancı ve Kermiya Pazartesi günü açılmıştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft