AktüelGazeddapodKitapYaşamYeraltından Notlar 15’inci bölüm

Fyodor Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar kitabının 15’inci bölümü sesli kitap olarak karşınızda. Spreaker: Yeraltından Notlar – Fyodor Dostoyevski 15’inci Bölüm – Tembel Kitap Fyodor Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar kitabının 15’inci bölümü sesli kitap olarak karşınızda. Spotify: Yeraltından Notlar – Fyodor Dostoyevski 15’inci Bölüm Fyodor Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar kitabının 15’inci bölümü sesli kitap olarak karşınızda.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 24, 2019
Djumba Hotel & Cafe
Fyodor Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar kitabının 15’inci bölümü sesli kitap olarak karşınızda.

Spreaker:

Yeraltından Notlar – Fyodor Dostoyevski 15’inci Bölüm – Tembel Kitap

Fyodor Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar kitabının 15’inci bölümü sesli kitap olarak karşınızda.

Spotify:

Yeraltından Notlar – Fyodor Dostoyevski 15’inci Bölüm

Fyodor Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar kitabının 15’inci bölümü sesli kitap olarak karşınızda.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©