AktüelGazedda'nın GündemiMedya OdasıYENİDÜZEN muhabiri Ercan’a alınmadı

Geçtiğimiz gece sessiz sedasız Kıbrıs'a gelen ve bugün YENİDÜZEN'in manşeti ile karantinaya alınmadan ülkeye sokulduğu öğrenilen kafilenin Ercan’dan gidişini görüntülemek isteyen YENİDÜZEN muhabiri alana alınmadı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 14, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Geçtiğimiz gece sessiz sedasız Kıbrıs’a gelen ve bugün YENİDÜZEN’in manşeti ile karantinaya alınmadan ülkeye sokulduğu öğrenilen kafilenin Ercan’dan gidişini görüntülemek isteyen YENİDÜZEN muhabiri alana alınmadı.

ADA Havacılık’a ait özel uçakla Cuma akşamı 22.00’de Kıbrıs’ın kuzeyine kafile bu akşam apar topar geri dönüyor. Kafilenin Ercan’dan gidişini görüntülemek isteyen YENİDÜZEN muhabiri alana alınmadı.

Ercan girişindeki polis ekibine “Kimseyi içeriye almayacaksınız” talimatının verildiği öğrenildi.

Bahse konu YENİDÜZEN haberine ulaşmak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..