AktüelEkolojiUncategorizedYeniboğaziçi Belediyesi Kamp-Der’in ofislerini mühürledi

Yeniboğaziçi Belediyesi, Kamp-Der isimli derneğin Salamis Karavan Kamp Alanı içerisinde, Kamp Alanının idaresi amacıyla kullandığı binaları, Derneğin Kamp Alanında gayri yasal faaliyet gösterdiği gerekçesiyle mühürledi..
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 3, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Yeniboğaziçi Belediyesi, Kamp-Der isimli derneğin Salamis Karavan Kamp Alanı içerisinde, Kamp Alanının idaresi amacıyla kullandığı binaları, Derneğin Kamp Alanında gayri yasal faaliyet gösterdiği gerekçesiyle mühürledi.

Yeniboğaziçi Belediyesinden yapılan açıklamada, Derneğin Salamis Karavan Kamp Alanı içerisinde ofis olarak kullandığı binaların Belediye Meclisinin aldığı kararlar doğrultusunda, belde sınırları içerisinde gayrı yasal şekilde faaliyet yaptığı gerekçesiyle mühürlendiği kaydedildi.

Belediye görevlilerinin yasal görevlerini yerine getirirken çıkması olası olaylara karşı belediye ekiplerine polisin de nezaret ettiği kaydedildi.

Pis suları dışarıya bırakan yapılar da mühürlenecek

Belediye Zabıta Ekipleri ayrıca karavan kamp alanı içerisinde bulunan tüm kaçak yapıların kullanıcılarına polis mensupları nezaretinde ihbar da verdiği kaydedilen açıklamada, “tamamen yasa dışı bir şekilde sağlık koşullarına uymayıp pis su atıklarını kuma ve dışarıya akıttıklarından dolayı verilen ihbarnamede, 15 günlük süre zarfında sorunların ortadan kaldırılmaması halinde kullanımlarında bulunan yapıların mühürleneceğinin belirtildiği kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık