MüzikYaşamYeni Türkü Konseri’nden elde edilen gelir LTB Ritm’orkestraya bağışlandı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) organizasyonu ile Canteen Sandwich Bar ve Papa Bar Nicosia sponsorluğunda Türkiye’nin en beğenilen müzik gruplarından Yeni Türkü’nün, başkent Lefkoşa’da verdiği konserden elde edilen gelir LTB Ritm’orkestra grubuna bağışlandı. LTB Başkanı Mehmet Harmancı Canteen Sandwich Bar işletmecisi Diren Özdoğal ve Papa Bar Nicosia işletmecilerinden Ali Yıldırım ile Hazar Arman’ı kabul etti. Başkan Harmancı, elde edilen gelirin özel gereksinimli bireylerden oluşan LTB Ritm’orkestraya verilmesinin önemli bir duyarlılık örneği olduğuna vurgu yaparak konseri düzenleyen herkese...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 28, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) organizasyonu ile Canteen Sandwich Bar ve Papa Bar Nicosia sponsorluğunda Türkiye’nin en beğenilen müzik gruplarından Yeni Türkü’nün, başkent Lefkoşa’da verdiği konserden elde edilen gelir LTB Ritm’orkestra grubuna bağışlandı.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı Canteen Sandwich Bar işletmecisi Diren Özdoğal ve Papa Bar Nicosia işletmecilerinden Ali Yıldırım ile Hazar Arman’ı kabul etti.

Başkan Harmancı, elde edilen gelirin özel gereksinimli bireylerden oluşan LTB Ritm’orkestraya verilmesinin önemli bir duyarlılık örneği olduğuna vurgu yaparak konseri düzenleyen herkese ve katılımcılara teşekkür etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık