AktüelGazeddapodİnsanYaşamYeni program “ZiliKuirTi” yayında

İlk kuir sohbetleri içeren bu programımız, Zilikuirti yayında… Kolektif bir şekilde  yapılan programın açıklaması şöyle: “Madilikler, gullümler, biraz gıybet ve biraz da bilgiler. Kuirsel bakış açılarından her şeyi konuşalım ama hiç bişey da söylemeyelim dedik. Oturduk, konuştuk, belki biraz saçmaladık ama kuir çuvallamalar ile göbek attık. ZiliKuirTi Podcastı kesişimsel bir noktadan LGBTİ+, Veganizm, Antikapitalizm, Antimilitarizm ve Feminizim gibi bir çok mücadelenin bir araya getirilerek konuşulacağı bir programdır. Tuhaf tuhaf şeyler, cins cins konuşmalar ve Zilli...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 26, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

İlk kuir sohbetleri içeren bu programımız, Zilikuirti yayında… Kolektif bir şekilde  yapılan programın açıklaması şöyle:

“Madilikler, gullümler, biraz gıybet ve biraz da bilgiler. Kuirsel bakış açılarından her şeyi konuşalım ama hiç bişey da söylemeyelim dedik. Oturduk, konuştuk, belki biraz saçmaladık ama kuir çuvallamalar ile göbek attık. ZiliKuirTi Podcastı kesişimsel bir noktadan LGBTİ+, Veganizm, Antikapitalizm, Antimilitarizm ve Feminizim gibi bir çok mücadelenin bir araya getirilerek konuşulacağı bir programdır. Tuhaf tuhaf şeyler, cins cins konuşmalar ve Zilli Kuirlerden Ti’ler. Kollektif programımızda farklı personalar, bireyler ve birey olmayanları ve uç bucak bilmeyen alternatif evrenleri dinlemeye gelin ama her şeyden önce önyargılarınızdan sıyrılın da gelin!”

Dinlemek için:

Spreaker:

https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/boeluem-1-baslangic

 

Spotify:

Bölüm 1 – Başlangıç

Madilikler, gullümler, biraz gıybet ve biraz da bilgiler. Kuirsel bakış açılarından her şeyi konuşalım ama hiç bişey da söylemeyelim dedik. Oturduk, konuştuk, belki biraz saçmaladık ama kuir çuvallamalar ile göbek attık. ZiliKuirTi Podcastı kesişimsel bir noktadan LGBTİ+, Veganizm, Antikapitalizm, Antimilitarizm ve Feminizim gibi bir çok mücadelenin bir araya getirilerek konuşulacağı bir programdır.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık