AktüelGazeddapodYeni podcast: Vizyon Dışı Muhabbetler

Vizyon Dışı Muhabbetler. İki sinema mezunu arkadaşın üniversite yıllarından beri filmler hakkındaki konuşmaları bundan sonra her hafta gazeddakıbrıs’ta.. Sohbet edenler: Fehmi Öztürk Mustafa Birgin 1. Bölüm Asghar Farhadi’nin son filmi EVERYBODY KNOWS filmi özelinde ASGAR FARADİ sineması. Spreaker: Asghar Farhadi – Vizyon Dışı Muhabbetler 1. Bölüm Asghar Farhadi’nin son filmi EVERYBODY KNOWS filmi özelinde ASGAR FARADİ sineması.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 16, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı

Vizyon Dışı Muhabbetler. İki sinema mezunu arkadaşın üniversite yıllarından beri filmler hakkındaki konuşmaları bundan sonra her hafta gazeddakıbrıs’ta..

Sohbet edenler: Fehmi Öztürk Mustafa Birgin 1. Bölüm Asghar Farhadi’nin son filmi EVERYBODY KNOWS filmi özelinde ASGAR FARADİ sineması.

Spreaker:

Asghar Farhadi – Vizyon Dışı Muhabbetler

1. Bölüm Asghar Farhadi’nin son filmi EVERYBODY KNOWS filmi özelinde ASGAR FARADİ sineması.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..