AktüelAnalizEkonomi PolitikGazeddablogGazeddapodHasan YıkıcıPolitikaYorumYeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay – Gazeddapod

Son haftalarda yaşananlar doğrultusunda bir kez daha yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay üzerine, bu kez podcast formatında Hasan Yıkıcı’nın hazırladığı Hiçbir Yerden Haberler aracılığıyla. Dinlemek için: Spreaker:  Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay – Hiçbir yerden haberler Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay üzerine…   Spotify Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay üzerine…  
Hasan Yıkıcı Hasan YıkıcıOcak 27, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Son haftalarda yaşananlar doğrultusunda bir kez daha yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay üzerine, bu kez podcast formatında Hasan Yıkıcı’nın hazırladığı Hiçbir Yerden Haberler aracılığıyla.

Dinlemek için:

Spreaker: 

Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay – Hiçbir yerden haberler

Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay üzerine…

 

Spotify

Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay

Yeni KKTC, yeni paradigma ve Özersay üzerine…

 

Hasan Yıkıcı

Hasan Yıkıcı

Hasan Yıkıcı, 1987 Pendaya - Yeşilyurt doğumlu. DAÜ İletişim Fakültesi gazetecilik bölümü mezunu. Havadis, Afrika, Gazete 360, Kıbrıs Postası ve Yenidüzen gazetelerinde çalıştı. Şu an DEV-İŞ'te görev yapmaktadır.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft