AktüelEkonomi PolitikGazeddapodPolitikaYeni bir süreç mi başlıyor? Mağusa Kapısı hareketliliği

Mağusa Kapısı’nın açılaması için yeni bir girişim mi başlıyor? Barikatlardaki kuyruklar, ekonomik kriz ve Harmancı’nın Mağusa Kapısı çağrısı. Spreaker: Mağusa Kapısı – Hiçbir yerden haberler Mağusa Kapısı’nın açılaması için yeni bir girişim mi başlıyor? Barikatlardaki kuyruklar, ekonomik kriz ve Harmancı’nın Mağusa Kapısı çağrısı. Spotify: Mağusa Kapısı Mağusa Kapısı’nın açılaması için yeni bir girişim mi başlıyor? Barikatlardaki kuyruklar, ekonomik kriz ve Harmancı’nın Mağusa Kapısı çağrısı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 29, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Mağusa Kapısı’nın açılaması için yeni bir girişim mi başlıyor?
Barikatlardaki kuyruklar, ekonomik kriz ve Harmancı’nın Mağusa Kapısı çağrısı.

Spreaker:

Mağusa Kapısı – Hiçbir yerden haberler

Mağusa Kapısı’nın açılaması için yeni bir girişim mi başlıyor? Barikatlardaki kuyruklar, ekonomik kriz ve Harmancı’nın Mağusa Kapısı çağrısı.

Spotify:

Mağusa Kapısı

Mağusa Kapısı’nın açılaması için yeni bir girişim mi başlıyor? Barikatlardaki kuyruklar, ekonomik kriz ve Harmancı’nın Mağusa Kapısı çağrısı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..