AktüelGazedda'nın GündemiYDP’de kurultay savaşları başladı

Bertan Zaroğlu'nun YDP Genel Kurulu'nda Başkanlığa aday olacağını duyurmasının ardından, parti içindeki kurultay savaşları da resmen başlamış oldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 17, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bertan Zaroğlu’nun YDP Genel Kurulu’nda Başkanlığa aday olacağını duyurmasının ardından, parti içindeki kurultay savaşları da resmen başlamış oldu. Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı, Başkanlık Divanı’ndan iki kişiyi görevden aldı, bir kişi atadı.

YDP’den yayınlanan bildiriye göre, Arıklı Genel Başkan Yardımcısı olarak Başkanlık Divanı üyeliği yapan Ahmet Yönlüer ve Bülent Kaya’yı görevden aldı ve Parti Kurucu Üyesi Orhan Hunç’u Genel Başkan Yardımcısı olarak Başkanlık Divanı üyeliğine atadı.

Erhan Arıklı konuyla ilgili olarak Partinin basın birimi aracılığıyla yaptığı açıklamada, bu değişimin bir bayrak değişimi olduğunu söyledi ve  “Önümüzdeki Kurultaya kendi ekibimle hazırlanmak istiyorum. Başkanlık Divanından almak zorunda kaldığımız arkadaşlara çok teşekkürlerimi iletiyorum” dedi

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık