koronavirusYDP’de iki pozitif vaka

Yeniden Doğuş Partisi'nde iki pozitif vaka tespit edildi. Parti Başkanı Erhan Arıklı yaptığı sosyal medya paylaşımında iddiayı doğruladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 6, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Yeniden Doğuş Partisi’nde iki pozitif vaka tespit edildi. Parti Başkanı Erhan Arıklı yaptığı sosyal medya paylaşımında iddiayı doğruladı.

Son 1 aydır, her mahallede seçim çalışması yürüten Yeniden Doğuş Partisi’nde iki pozitif vaka çıkması tedirginlik yarattı. Başkan Erhan Arıklı, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Lefkoşa’dan iki kişinin testlerinin pozitif çıktığını doğruladı.

Açıklama şöyle:

Değerli Arkadaşlar,

Lefkoşa’da 2 Ekip arkadaşımızın testleri pozitif çıkmış olup her iki arkadaşımızın da sağlık durumları gayet iyidir. Arkadaşlarımızın eşleri ve yakınlarının testleri de negatif çıkmıştır.

YDP olarak biz, Cuma günü artan bulaş dolayısı ile çalışmalarımızı 10 gün süre ile askıya almıştık.

Ben dahil diğer bütün ekip arkadaşlarımızın durumu gayet iyidir.

Yayınladığım parti içi bildiride bütün arkadaşlarımızın kendilerini bu süre içerisinde izole etmelerini rica ettim.

Saygı ile duyurulur…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık