AktüelGazeddapodYayınlanmamış 3. bölüm: Bolca kahkaha ve sokak havası

1 Mayıs’ı 17 Mayıs’a bağlayan ve muğlak bir Haziran gecesinde sonlanan yeni bölümle ZiliKuirTi  karşınızda. Biraz masalsı, bolca kahkaha ve sokak havası bu bölüm biraz küründen aktivist eylem kafası. Yayınlanmamış 3. bölüm: Bolca kahkaha ve sokak havası – ZiliKuirTi “1 Mayıs’ı 17 Mayıs’a bağlayan ve muğlak bir Haziran gecesinde sonlanan yeni bölümle ZiliKuirTi karşınızda. Biraz masalsı, bolca kahkaha ve sokak havası bu bölüm biraz küründen aktivist eylem kafası.”    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 14, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

1 Mayıs’ı 17 Mayıs’a bağlayan ve muğlak bir Haziran gecesinde sonlanan yeni bölümle ZiliKuirTi  karşınızda. Biraz masalsı, bolca kahkaha ve sokak havası bu bölüm biraz küründen aktivist eylem kafası.

Yayınlanmamış 3. bölüm: Bolca kahkaha ve sokak havası – ZiliKuirTi

“1 Mayıs’ı 17 Mayıs’a bağlayan ve muğlak bir Haziran gecesinde sonlanan yeni bölümle ZiliKuirTi karşınızda. Biraz masalsı, bolca kahkaha ve sokak havası bu bölüm biraz küründen aktivist eylem kafası.”

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık