AktüelEkonomi PolitikManşetPolitika‘Yasemin Hareketi’ AP seçimleri için listesini açıkladı

‘Yasemin Hareketi’ 6 kişilik bir listeyle 26 Mayıs 2019’da Kıbrıs’ın güneyinde yapılacak olan Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılmaya karar verdi. ‘Yasemin Hareketi’ Sözcüsü Şener Levent tarafından yapılan açıklamaya göre, Hareket dün yapılan son toplantıda adaylarını belirledi. Açıklamaya göre, belirlenen adaylar şöyle: “Oz Karahan, Leyla Kıralp, Zeki Beşiktepeli, Faize Özdemirciler, İbrahim Aziz, Şener Levent” Yasemin Hareketi önümüzdeki günlerde Kıbrıs’ın güney ve kuzeyinde düzenleyeceği basın toplantısıyla adaylarını tanıtacak. Levent yaptığı açıklamada, Yasemin Hareketi’nin Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılımının Kıbrıs’ta...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 27, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

‘Yasemin Hareketi’ 6 kişilik bir listeyle 26 Mayıs 2019’da Kıbrıs’ın güneyinde yapılacak olan Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılmaya karar verdi.

‘Yasemin Hareketi’ Sözcüsü Şener Levent tarafından yapılan açıklamaya göre, Hareket dün yapılan son toplantıda adaylarını belirledi.

Açıklamaya göre, belirlenen adaylar şöyle: “Oz Karahan, Leyla Kıralp, Zeki Beşiktepeli, Faize Özdemirciler, İbrahim Aziz, Şener Levent”

Yasemin Hareketi önümüzdeki günlerde Kıbrıs’ın güney ve kuzeyinde düzenleyeceği basın toplantısıyla adaylarını tanıtacak.

Levent yaptığı açıklamada, Yasemin Hareketi’nin Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılımının Kıbrıs’ta çözüm ve barış yolunda önemli bir adım olduğunu ve bütün bir Kıbrıs isteyenlerin sesinin uluslararası arenaya taşınması için ciddi bir rol oynadığını belirterek, tüm vatandaşları 26 Mayıs’ta oy vermeye çağırdı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık