AktüelEkonomi PolitikPolitikaYasayı uygulamak isteyen Sağlık Bakanlığı personeline saldırı

Dün akşam Gönyeli bölgesindeki bir meyhanede kapalı alanda sigara içilmesinden dolayı uyarı yapmak isteyen Sağlık Bakanlığı personeline, meyhane görevlileri tarafından sözlü saldırıda bulunuldu. Sosyal Medyada Sağlık Bakanı özel kalem müdürü Başak Ekenoğlu tarafından yapılan paylaşımda ” Sn. Bakanımız ile bulunduğumuz bir meyhanede gözümüzün içine baka baka içilen sigara ‘ya yönelik işlem yapmak isteyen personelimizin üstüne saldırıldı , Bakanımıza hakaret edildi. “Geldiniz de mekanın ağzına s…tınız” laflarına maruz kaldık.” ifadeleri kullanıldı.     Besim: “Göz göre...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 26, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Dün akşam Gönyeli bölgesindeki bir meyhanede kapalı alanda sigara içilmesinden dolayı uyarı yapmak isteyen Sağlık Bakanlığı personeline, meyhane görevlileri tarafından sözlü saldırıda bulunuldu.

Sosyal Medyada Sağlık Bakanı özel kalem müdürü Başak Ekenoğlu tarafından yapılan paylaşımda ” Sn. Bakanımız ile bulunduğumuz bir meyhanede gözümüzün içine baka baka içilen sigara ‘ya yönelik işlem yapmak isteyen personelimizin üstüne saldırıldı , Bakanımıza hakaret edildi. “Geldiniz de mekanın ağzına s…tınız” laflarına maruz kaldık.” ifadeleri kullanıldı.

 

 

Besim: “Göz göre göre insanların zehirlenmesine izin veren mekanlara gitmeyeceğiz.”

Konuyla ilgili sosyal medyada açıklama yapan Filiz Besim ise olayı şöyle anlattı: “İçeri girildiği andan itibaren sigara kokusu çok keskindi. Biz gelince sigara izmaritleri dolu tablaların üstü tabaklarla örtüldü. Sıhhıye memurumuz “ ne yapayım” dedi. “Uyarın” dedim. Sonra insanlar gayet rahat sigara içmeye başladı. Güya mekanın üstü açılıyormuş”

Besim açıklamasında göz göre göre insanların zehirlenmesine izin veren mekanlara gitmeyeceklerini kaydederek, “Sigara içen insanlara kimseyi zehirlemeye hakları olmadığını hatırlatacağız. Yasalar hepimiz içindir” dedi.

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık