AktüelÖzel HaberYasağa rağmen Maraş’ta açılış töreni yapılacak

Gerek koronavirüs salgını gerekse seçim yasakları dolayısıyla yapılması yasak olan tören ve etkinlikler yasağı bugün bir kez daha delinecek!
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 7, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Gerek koronavirüs salgını gerekse seçim yasakları dolayısıyla yapılması yasak olan tören ve etkinlikler yasağı bugün bir kez daha delinecek!

Yüksek Seçim Kurulu’nun iki gündür yayımladığı basın açıklamalarını Ulusal Birlik Partisi dikkate almamaya devam ediyor. Gerek salgın, gerekse seçim yasakları nedeniyle yapılması yasak olan tören yasağı bugün bir kez daha delinecek.

Ulusal Birlik Partisi’nin basın danışmanı ve BRT Müdürü Özer Kanlı, kişisel sosyal medya hesabından yarın 16.00’da halkla beraber Maraş’a yürüyeceklerini duyurdu. Öte yandan Ekonomik Örgütler Platformu da bugün düzenlenecek yürüyüş ve tören için hazırlıklar yapmaya başladı.

GazeddaKıbrıs’ın edindiği bilgilere göre, Ekonomik Örgütler Platformu, yarın öğleden sonra saat 16.00’da Maraş’ın açılması ile ilgili bir tören düzenleneceği ve yapılacak olan törene topluca yürüyüş yapılacağı bildirilirken, üye örgütlere katılım gerçekleştirilmesi yönünde çağrı yapıldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık