AktüelMedya OdasıYalan söyleyecek değil ya; tanımıyormuş (!)

Almanya'da yasaklanan Osmanen Germania Derneği yöneticisi Taner Ay hakkında "hiç işim olmadı, adını da bilmem" diyen atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın, Ay ve enerji şirketi Taronis'in Amerikalı yöneticileri ile çektirdiği yeni fotoğrafı ortaya çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 9, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Almanya’da yasaklanan Osmanen Germania Derneği yöneticisi Taner Ay hakkında “hiç işim olmadı, adını da bilmem” diyen atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın, Ay ve enerji şirketi Taronis’in Amerikalı yöneticileri ile çektirdiği yeni fotoğrafı ortaya çıktı.

Atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın “hiç işim olmadı, geldi yanıma oturdu” dediği Almanya’da yasaklı suç örgütü Osmanen Germania (Almanyalı Osmanlılar) yöneticisi Taner Ay ile yeni bir fotoğrafı daha ortaya çıktı. Tatar fotoğrafta Taner Ay ve enerji şirketi Taronis’in Amerikalı yöneticileriyle birlikte görülüyor.

Ersin Tatar, Taner Ay’ı tanıdığı ile ilgili iddiaları dün ortaya çıkan fotoğrafın ardından yalanlamış, Genç TV’de “Bugüne Dair” programında Nazar Erişkin’e gönderdiği mesajda, “2-3 yıl önce Ankara’da otele gelip yanıma oturdu, hiç işim olmadı, adını da bilmem.” demişti.

Yalan söyleyecek değil ya; “tanımıyorum” diyorsa, tanımıyordur!

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık