Ekonomi PolitikkoronavirusYaklaşık 1000 aile ve sokak hayvanları için gıda yardımı

Dumlupınar Spor Kulübü'nün sponsoru olan Yonpaş Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, yaklaşık 1000 aileye ve sokak hayvanlarına yardımda bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 14, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Dumlupınar Spor Kulübü’nün sponsoru olan Yonpaş Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, yaklaşık 1000 aileye ve sokak hayvanlarına yardımda bulundu.

Dumlupınar Spor Kulübü’nün koronavirüs salgını dolayısıyla ekonomik bunalım yaşayan bireylere yönelik başlattığı yardım kampanyasına, kulüp sponsoru Yonpaş Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’den 2 tır (yaklaşık 1000 aile ve DAÜ öğrencileri) gıda yardımı ve sokak hayvanları için 5 ton mama yardımı geldi.

Dumlupınar Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada,  Mağusa ve İskele Belediyeleri ile istişare halinde belirlenen bölgelere sokak hayvanları için su ve mama istasyonları kurulacağı da bildirilirken, Derinel Group Direktörü Ufuk Derinel ve tüm Derinel Group çalışanlarına da teşekkür edildi.

Yapılan açıklamada, yardımlar 15 Nisan Çarşamba gününden itibaren Mağusa ve İskele Belediyeleri’nden temin edilebileceği de kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık