AktüelGazedda'nın GündemiYa sizin yıllardır iktidarda olmanız?

Atanmış Başbakan Ersan Saner, ELAM’ın oylarını yüzde yüz oranında arttırmasıyla ilgili açıklama yayımlayarak, "Türk düşmanı ELAM’ın milletvekili sayısını yüzde yüz artırması iyi değerlendirilmelidir" dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 31, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Atanmış Başbakan Ersan Saner, ELAM’ın oylarını yüzde yüz oranında arttırmasıyla ilgili açıklama yayımlayarak, “Türk düşmanı ELAM’ın milletvekili sayısını yüzde yüz artırması iyi değerlendirilmelidir” dedi. Saner, Kıbrıslırumlara karşı her fırsatta nefret ve kin kusan Ulusal Birlik Partisi ve Yeniden Doğuş Partisi ile ilgili herhangi bir şey ise söylemedi.

Atanmış Başbakan Ersan Saner, Kıbrıs Cumhuriyeti’nde dün yapılan genel seçim hakkında açıklamalarda bulunarak, “Türk düşmanı ELAM’ın milletvekili sayısını yüzde yüz artırmıştır. Bu da nasıl bir zihniyetle karşı karşıya bulunulduğunu göstermesi bakımından herkesçe iyi değerlendirilmesi gereken bir olgudur” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık