AktüelMüzikYaşamWoodstock 50’de program açıklandı

Festivalin resmi prodüktörlerinden Michael Lang yılın ilk günlerinde The New York Times‘a konuşmuş ve Woodstock Festival’ın bu sene düzenleneceğini belirtmişti. Şimdi de tüm sahne detayları paylaşıldı. 16,17 ve 18 Ağustos tarihlerinde Watkins Glen, New York’ta gerçekleşecek Woodstock Festival ’60’ların dünyasından ve güncel dönemden müzisyenleri bir araya getiriyor. Robert Plant, The Killers, Courtney Barnett, Imagine Dragons, Miley Cyrus, Santana ve The Black Keys gibi farklı sound tavrındaki birçok ekip / sanatçı kült festivalin ellinci yıl dönümünde tarihe...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Festivalin resmi prodüktörlerinden Michael Lang yılın ilk günlerinde The New York Times‘a konuşmuş ve Woodstock Festival’ın bu sene düzenleneceğini belirtmişti. Şimdi de tüm sahne detayları paylaşıldı.

16,17 ve 18 Ağustos tarihlerinde Watkins Glen, New York’ta gerçekleşecek Woodstock Festival ’60’ların dünyasından ve güncel dönemden müzisyenleri bir araya getiriyor.

Robert Plant, The Killers, Courtney Barnett, Imagine Dragons, Miley Cyrus, Santana ve The Black Keys gibi farklı sound tavrındaki birçok ekip / sanatçı kült festivalin ellinci yıl dönümünde tarihe tanıklık edecek.

Woodstock 50 için hazırlanan postere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.woodstock.com/lineup/

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft