AktüelMüzikYaşamWoodstock 50’de program açıklandı

Festivalin resmi prodüktörlerinden Michael Lang yılın ilk günlerinde The New York Times‘a konuşmuş ve Woodstock Festival’ın bu sene düzenleneceğini belirtmişti. Şimdi de tüm sahne detayları paylaşıldı. 16,17 ve 18 Ağustos tarihlerinde Watkins Glen, New York’ta gerçekleşecek Woodstock Festival ’60’ların dünyasından ve güncel dönemden müzisyenleri bir araya getiriyor. Robert Plant, The Killers, Courtney Barnett, Imagine Dragons, Miley Cyrus, Santana ve The Black Keys gibi farklı sound tavrındaki birçok ekip / sanatçı kült festivalin ellinci yıl dönümünde tarihe...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Festivalin resmi prodüktörlerinden Michael Lang yılın ilk günlerinde The New York Times‘a konuşmuş ve Woodstock Festival’ın bu sene düzenleneceğini belirtmişti. Şimdi de tüm sahne detayları paylaşıldı.

16,17 ve 18 Ağustos tarihlerinde Watkins Glen, New York’ta gerçekleşecek Woodstock Festival ’60’ların dünyasından ve güncel dönemden müzisyenleri bir araya getiriyor.

Robert Plant, The Killers, Courtney Barnett, Imagine Dragons, Miley Cyrus, Santana ve The Black Keys gibi farklı sound tavrındaki birçok ekip / sanatçı kült festivalin ellinci yıl dönümünde tarihe tanıklık edecek.

Woodstock 50 için hazırlanan postere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.woodstock.com/lineup/

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık