AktüelEkolojiVİDEOLU: Bir yangın da Lefkoşa’nın güneyinde çıktı

Lefkoşa güney batısında, yeşil hattın bulunduğu bölgede bugün öğlen saatlerinde yangın çıktı. Yangın ara bölgeye de sıçradı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 20, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Lefkoşa güney batısında, yeşil hattın bulunduğu bölgede bugün öğlen saatlerinde yangın çıktı. Yangın ara bölgeye de sıçradı.

Lefkoşa’nın güneyinde bulunan yeşil hat yakınlarında bugün saat 15.00 sıralarında yangın çıktı. Yangın, rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyüdü ve ara bölgeye sıçradı. Yangına, Kıbrıs Cumhuriyeti İtfaiye ekipleri ve Birleşmiş Milletler askerleri müdahale ediyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft