AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaVicdani Ret yasası için Meclis önüne çağrı

Vicdani Ret inisiyatifi vicdani ret yasası için Meclis önünde toplanma çağrısı yaptı. İşte açıklama: “3 Ocak Perşembe günü vicdani retçi Halil Karapaşaoğlu’nun vicdani ret davalarının sonucu olarak 2000tl ödemesi ya da 20 gün hapis yatması Yargı tarafından kararlaştırılmıştır. 4 Ocak Cuma akşamı Başbakan Tufan Erhürman vicdani ret yasasını hazırladıklarını ve 7 Ocak tarihinde yasanın meclise geleceğini beyan etmiştir. 7 Ocak Pazartesi saat 11’de vicdani ret yasasının takibi için meclis önünde toplanıyoruz. Tüm dostları dayanışmaya bekleriz…”
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 5, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon
Vicdani Ret inisiyatifi vicdani ret yasası için Meclis önünde toplanma çağrısı yaptı.
İşte açıklama:
“3 Ocak Perşembe günü vicdani retçi Halil Karapaşaoğlu’nun vicdani ret davalarının sonucu olarak 2000tl ödemesi ya da 20 gün hapis yatması Yargı tarafından kararlaştırılmıştır. 4 Ocak Cuma akşamı Başbakan Tufan Erhürman vicdani ret yasasını hazırladıklarını ve 7 Ocak tarihinde yasanın meclise geleceğini beyan etmiştir. 7 Ocak Pazartesi saat 11’de vicdani ret yasasının takibi için meclis önünde toplanıyoruz. Tüm dostları dayanışmaya bekleriz…”
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık