AktüelEkonomi PolitikPolitikaVicdani ret yasası için Meclis önünde toplanılacak – Video

Kıbrıs’ta Vicdani Ret Platformu bu akşam gerçekleştirdiği toplantının ardından bir video yayınladı. Platform ve toplantı katılımcıları Vicdani Ret Yasası’nın takibi için Pazartesi günü saat 11’de herkesi Meclis önüne çağırdı. Video “Başbakan Tufan Erhürman Vicdani Ret ile ilgili yasanın pazartesi günü meclise geleceğini dile getirdi… Konu takibi için hepimiz meclis önündeyiz…” açıklamasıyla paylaşıldı.      
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 4, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ta Vicdani Ret Platformu bu akşam gerçekleştirdiği toplantının ardından bir video yayınladı.

Platform ve toplantı katılımcıları Vicdani Ret Yasası’nın takibi için Pazartesi günü saat 11’de herkesi Meclis önüne çağırdı.
Video “Başbakan Tufan Erhürman Vicdani Ret ile ilgili yasanın pazartesi günü meclise geleceğini dile getirdi… Konu takibi için hepimiz meclis önündeyiz…” açıklamasıyla paylaşıldı.

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık