AktüelEkonomi PolitikPolitikaVicdani ret davasında savcılık talebiyle erteleme

Murat Kanatlı’nın yargılandığı Vicdani ret davasının bugünkü duruşmasında savcı AİHM’deki davayı yeni öğrendiğinden dolayı, duruşma 8 Kasım tarihine ertelendi. Kanatlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti: “Vicdani ret davasında askeri mahkemede savcı AİHM’deki davayı yeni öğrendiğini, davaları çekip çekmeyeceğini değerlendirmek için davanın ertelenmesini talep, yeni tarih 8 Kasım, Perşembe saat 13…”
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 11, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Murat Kanatlı’nın yargılandığı Vicdani ret davasının bugünkü duruşmasında savcı AİHM’deki davayı yeni öğrendiğinden dolayı, duruşma 8 Kasım tarihine ertelendi.

Kanatlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti:

“Vicdani ret davasında askeri mahkemede savcı AİHM’deki davayı yeni öğrendiğini, davaları çekip çekmeyeceğini değerlendirmek için davanın ertelenmesini talep, yeni tarih 8 Kasım, Perşembe saat 13…”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık